Masáže - hledej Moudrost svého těla pomocí masáží

Relaxační

Masáže

Pokud se cítíte unaveni, přepracováni nebo jinak vyčerpáni, zvolte relaxační techniky. Můžete vypnout - jen se nechat hýčkat osvěžujícími dotyky, vůněmi a hudbou.

Více informací o relaxační masáži...

Ozdravné

Pokud Vás bolí nějaká část těla delší dobu, jste rozladění, blokováni v běžných činnostech a hendykepováni v práci. Potom zvolte klasické ozdravné masáže, které Vás uvolní ze sevření Bolesti.

Více informací o ozdravné masáži...

Ruční lymfatické

Masáže

Nechcete se smířit s bolavými a oteklými nohami po dlouhodobém sedění nebo stání? Trápí Vás celulitida, křečové žíly a nafouklé bříško? Cítíte, že Vaše Imunita je oslabená? Jste v psychické nepohodě? Potom zvolte jemnou, ale přesto velmi účinnou techniku ručních lymfatických masáží.

Více informací o lymfatické masáži...

Breussova

Breussova masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené nebo opotřebované ploténky, ale pouze zdegenerované. A ty se dají pravidelnou masáží obnovit.

Více informací o Breussově masáži...

Hluboké léčivé

Necítíte se dobře? Trápí Vás zdánlivě neřešitelné zdravotní problémy? Máte touhu pomoci Sobě a svému tělu? Chcete se aktivně podílet na Vašem Zdraví?

Více informací o léčivé masáži...

 

TIP: O stresu - Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D.

TIP: O stresu obecně